Із стартом продажів найдорожчого флагманського iPhone X, Apple готується отримати рекордні прибутки

Із стартом продажів найдорожчого флагманського iPhone X, Apple готується отримати рекордні прибутки

За IV квартал компанія заробила $52,6 млрд

Із стартом продажів найдорожчого флагманського iPhone X, Apple готується отримати рекордні прибутки
фото з twitter.com/4Rockfire

В п’ятницю, 3 листопада, у більш ніж 50 країнах поступив у продаж новий флагманський iPhone X від Apple. Сотні людей шикувались у черги, щоб стати першими власниками омріяних гаджетів. Про це повідомляє CNBC.

Напередодні запуску продажів генеральний директор Apple Тім Кук оприлюднив фінансову звітність за IV квартал. Компанія отримала $52,6 млрд, що перевершило усі прогнози експертів. Значна частина прибутків припадає на продажi iPhone: за липень – вересень було продано 46,7 млн смартфонів за $28,8 млрд.

«У Mac був найкращий рік та його найкращий квартал. Наша лінійка продуктів, які ми оновили в червні, особлива лінійка ноутбуків, була дуже-дуже добре прийнята, і вартість наших акцій зросла по усьому світу», – зазначив Кук.

iPhone 8/8 Plus відразу стали лідерами продажів. Модель iPhone X також знаходиться на гарному старті.

«Виробництво зростає кожного тижня, і я думаю це добре, враховуючи, що це найкращий iPhone, який ми коли-небудь випускали, і в ньому є ряд нових технологій».

На питання, чи не боїться Кук, що у зв’язку із затримками постачання iPhone X покупці вирішать не чекати, а придбають іншу модель айфона або взагалі смартфон іншої компанії, генеральний директор Apple сказав, що компанія працює так швидко, як може.

«Я хочу, щоб люди купували те, що хочуть. І тому, якщо їм заманеться купити iPhone 8/8 Plus або iPhone 7, я буду радий. Я хочу, щоб вони були клієнтами Apple. І ми хочемо це заслужити, тому продаємо те, чого хочуть люди… Ми працюємо так швидко, як можемо… Важко сказати яким буде попит. Знову-таки – ми знаходимося на незвіданій території з точку зору трьох смартфонів, які вийшли на старт майже одночасно». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті