Більш як половина людей у світі страждатимуть від недоїдання до 2030 року

Більш як половина людей у світі страждатимуть від недоїдання до 2030 року

ООН зараховує до категорії недоїдання і вибір неякісних продуктів харчування

Більш як половина людей у світі страждатимуть від недоїдання до 2030 року
фото Shutterstock

Більш ніж половина всіх людей на планеті до 2030 року недоїдатиме через нестачу продовольства, якщо не буде вжито невідкладних заходів для покращення доступу до продуктів харчування. Про це повідомляє EurActive з посиланням на звіт Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), представлений на засіданні міністрів охорони здоров'я G7 у Мілані.

Згідно зі звітом ФАО «Стан продовольчої безпеки і харчування в світі 2017 року» кліматичні зміни і конфлікти – головні причини зростання голоду за останнє десятиліття. У 2016 році голодувало 815 млн чоловік (11% світового населення), що на 38 млн більше порівняно з попереднім роком. Близько 155 млн дітей мають затримки в розвитку через погане харчування.

Під терміном «недоїдання» в звіті організації розуміються також типи харчування, коли людина замість корисних продуктів вживає такі, що призводять до ожиріння – зазвичай вони дешевші, ніж якісний раціон.

«Кожна третя людина страждає, принаймі, на одну форму недоїдання: чи то голод, чи дефіцит поживних мікроелементів, що призводять до надмірної ваги і ожиріння», – заявив гендиректор ФАО Хосе Граціано да Сілва. За його словами, урбанізація впливає на вибір дієтичних продуктів і веде до споживання більш оброблених продуктів, які є шкідливими і призводять до зростання показників ожиріння.

Понад 2 млрд людей у світі страждають від дефіциту поживних мікроелементів, а 1,9 млрд дорослих і 41 мільйон дітей мають зайву вагу.

Нагадаємо, у Ліверпуль не хочуть впускати червоні рекламні вантажівки Coca-Cola на Різдво. Міська влада вважає відомий напій шкідливим для мешканців і не хоче погоджуватися на його рекламу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло