МЕРТ ввів санкції проти постачальника антрациту для «Донбасенерго» та ще десятків російських компаній

МЕРТ ввів санкції проти постачальника антрациту для «Донбасенерго» та ще десятків російських компаній

Санкції вводять за запитом Служби безпеки України

МЕРТ ввів санкції проти постачальника антрациту для «Донбасенерго» та ще десятків російських компаній
фото DR

СБУ підозрює російського постачальника антрациту ТОВ «Южтранс» (Ростовська обл., РФ) в «діях, які можуть нашкодити Україні». Тому Міністерство економічного розвитку і торгівлі України в 40-денний термін вводить санкції проти компанії – їй буде заборонено здійснювати зовнішньоекономічну діяльність з господарюючими суб'єктами в Україні.

Такий наказ МЕРТ видав 30 жовтня 2017 року. За даними liga.net, «Южтранс» – один з найбільших постачальників антрациту в Україні. «Южтранс» постачає вугілля для ПАТ «Донбасенерго».

Крім «Южтранса», під санкції потрапили «Белгородский хладокомбинат», «Стройсервис», «Торговый дом «Донспецстрой», «Волма-ВТР», «Микас», «МК-Метиз», «Группа компаний Пенетрон-Россия», «Торговый дом Пенетрон-Россия», «Пенетрон-экспорт», «Завод гидроизоляционных материалов «Пенетрон».

«Южтранс» входить у Південну вугільну компанію, яка видобуває антрацит у Ростовській області і є одним з найбільших постачальників вугілля сорту АШ з Росії в Україну.

Зокрема після початку блокади поставок вугілля з непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей українські генеруючі компанії почали імпорт антрациту з Росії.

ДТЕК завозить вугілля з власного шахтуправління «Обухівська» в Ростовській області (РФ). За словами гендиректора енергохолдингу Максима Тимченка, поставки антрациту з Росії повинні складати близько 100 тис. тонн на місяць.

«Донбасенерго», у якого на підконтрольній території України залишилася тільки Слов'янська ТЕС, з травня по 22 жовтня 2017 року купив у «Южтранса» понад 100 тис. тонн антрациту. «Южтранс» – третій за обсягом постачальник російського антрациту в Україну.

За даними Міненерго, станом на 7 листопада 2017 року на складах не вистачає понад 1,8 млн тонн з 3,2 млн тонн запланованих.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло