НАБУ: арештовані у справі Онищенка гроші зникли

НАБУ: арештовані у справі Онищенка гроші зникли

Ощадбанк стверджує, що наразі кошти знаходяться на рахунках Держказначейства

НАБУ: арештовані у справі Онищенка гроші зникли
Фото УНІАН

Гроші компанії Quickpace Limited, що арештовані в Ощадбанку, зникли. Компанію Quickpace Limited пов’язують з нардепом Олександром Онищенком.

Про це йдеться у заяві НАБУ у середу.

«Наразі Національне антикорупційне бюро намагається встановити долю близько  $156,8 млн та 218 100 грн, які належали компанії Quickpace Limited, пов’язаній з нардепом Олександром Онищенком та були арештовані за рішенням суду від 24.05.2016 на рахунках в Ощадбанку» в рамках розслідування так званої газової справи», – заявили у відомстві.

«Як встановили детективи НАБУ, станом на 17.10.2017, незважаючи на наявні обтяження (нескасоване та неоскаржене рішення суду про їхній арешт), дані кошти зникли з рахунків у ПАТ «Державний ощадний банк України», – повідомляє НАБУ.

Ощадбанк спростовує звинувачення у протиправних діях: «Згідно з Кримінальним кодексом, спецконфіскація застосовується за рішенням суду шляхом повернення всіх активів у власність держави. Що й було зроблено Ощадбанком у чіткій і безумовній відповідності до вимог законодавства». 

Банк стверджує, що наразі кошти знаходяться на рахунках Держказначейства. 

«Додаткова інформація щодо виконання судових рішень у частині застосування спецконфіскації та перерахування коштів може бути надана Генеральною прокуратурою України та Держказначейством», – йдеться у коментарі Ощадбанку для  Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті