Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Paradise Papers: Пінчук отримав дві лондонські офісні будівлі від Коломойського і Боголюбова

Paradise Papers: Пінчук отримав дві лондонські офісні будівлі від Коломойського і Боголюбова

Відбулося це під час одного з найдорожчих судових процесів Англії

Paradise Papers: Пінчук отримав дві лондонські офісні будівлі від Коломойського і Боголюбова
фото УНІАН

Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов на початку 2016 року передали Віктору Пінчуку дві престижні комерційні будівлі в Лондоні. Відбулося це під час одного з найдорожчих судових процесів Англії, коли Пінчук вимагав у Високому суді Лондона $2 млрд від Коломойського і Боголюбова. Пінчук стверджував, що передав олігархам гроші для покупки Криворізького залізорудного комбінату – одного з найбільших в Україні підприємств з видобутку залізної руди, але ті не виконали своїх обіцянок і лишили олігарха і без грошей, і без підприємства.

Про це йдеться у Paradise Papers, передає Hromadske.

У січні 2016-го, за кілька днів до початку слухань по суті, Пінчук, Коломойський і Боголюбов уклали мирову угоду.

Як зазначається в матеріалі, 2 лютого 2016 року, через 10 днів після оголошеної олігархами мирової угоди, офшорний адміністратор Appleby отримав лист від юристів компанії Hogan Lovells, що представляє інтереси Пінчука.

У листі було сказано, що «інша сторона погодилася передати пану Пінчуку дві престижні англійські комерційні будівлі, які мають високу вартість».

Далі юристи Пінчука повідомили, що будівлі вже зареєстровані на дві офшорні компанії з острова Мен, і їх треба переоформити на нового власника. Для цього потрібно створити траст на острові Джерсі, який і увійде у володіння компаніями з Мена, а потім вступить у власність на будівлі.

Перша будівля – офісний центр на вулиці 27 Найтсбридж в одній з центральних частин Лондона, престижному районі Белгрейвії. Її власником в реєстрі офіційно значиться британська Bbay (Knightsbrige) Ltd, контроль над якою закінчується трастом з острова Джерсі.

Навпроти будівлі – знаменитий Гайд-парк, далі розташований Букінгемський палац. Сама будівля має площу в 64  кв. фути. Його вартість на кінець 2015 року оцінювалася в 75,65 млн фунтів. А річний дохід від оренди площ склав, згідно з отриманими документами, 4 млн фунтів.

Друга будівля – будинок Grand Buildings на Трафальгарській площі, за адресою 1-3 Strand Street London WC 2. Це споруда, в якій колись розміщувався лондонський Гранд Готель. У 1988-му її реконструювали і зараз там офіси, дорогі ресторани і магазини. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті