mind
Рідлі Скотт виріже всі сцени з Кевіном Спейсі в новому фільмі і замінить його на іншого актора

Рідлі Скотт виріже всі сцени з Кевіном Спейсі в новому фільмі і замінить його на іншого актора

Кінокомпанія Sony погодилася перезняти всі епізоди фільму

Рідлі Скотт виріже всі сцени з Кевіном Спейсі в новому фільмі і замінить його на іншого актора
фото Shutterstock

Режисер Рідлі Скотт вирішив повністю прибрати актора Кевіна Спейсі зі свого нового фільму All the Money in the World («Всі гроші світу»), повідомляє портал The Loop.

Причина – нещодавні скандали, в центрі яких опинився Спейсі, актору висувають звинувачення у сексуальному переслідуванні та домаганнях.

Фільм «Всі гроші світу» був уже практично готовий, реліз заплановано на 22 грудня. Рідлі Скотт та компанія Sony прийняли безпрецедентне і дороговартісне рішення: всі епізоди, де знявся Кевін Спейсі, перезняти і замінити його на актора Крістофера Пламмера.

При цьому дата виходу фільму на екрани залишається без змін – 22 грудня.

Видання уточнює, що режисер Рідлі Скотт вибрав Пламмера на цю роль з самого початку, але компанія Sony наполягла, щоб це був якийсь більш «зірковий» актор.

Фільм розповідає про події 1973 року, коли в найбагатшої людини світу, нафтового магната Дж. Пола Гетті кіднепери викрали 16-річного онука й вимагали великий викуп за його повернення. Саме скупого магната Гетті, який відмовився платити викуп, тепер зіграє Крістофер Пламмер, і вже не зіграє Кевін Спейсі.

При цьому промо-реклама і розкрутка трейлера фільму за участю Спейсі почалася ще півроку тому. Однак Рідлі Скотт «показав усім, що він справжній лідер і зміг довести, що деякі речі важливіші за гроші», пише видання.

В соцмережах вже пащекують на цю тему і пропонують замінити Кевіна Спейсі в усіх його попередніх фільмах на Крістофера Пламмера.

Нагадаємо, зйомки «Карткового будинку» зупинили через звинувачення Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях. Телекомпанії вважають за краще заморозити проект до з'ясування всіх обставин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті