mind
Німеччина виділить українському Червоному Хресту 1,5 млн євро

Німеччина виділить українському Червоному Хресту 1,5 млн євро

Сукупне фінансування Німеччиною МКЧХ збільшиться до 16 млн євро вже у 2018 році

Німеччина виділить українському Червоному Хресту 1,5 млн євро
фото: Shutterstock

Федеральний уряд Німеччини надасть фінансову підтримку гуманітарних заходів Міжнародному Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні на суму 1,5 млн євро.

Про це повідомило посольство ФРН в Україні, передає Інтерфакс.

Таким чином, сукупне фінансування Німеччиною проектів і заходів МКЧХ в Україні у 2016–2018 роках збільшиться до 16 млн євро.

У німецькому посольстві нагадали, що Німеччина фінансово підтримує численні гуманітарні заходи в рамках проекту «МКЧХ – допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні у 2016–2017 роках», які здійснюються в основному на сході України. Вони охоплюють медичну допомогу, травматологічне лікування, підтримку закладів охорони здоров'я, профілактичні заходи, забезпечення населення продуктами харчування і гігієни, водопостачання, підготовку медичних кадрів, пошук зниклих безвісти і відновлення сімейних зв'язків, опіку полоненими, а також інформаційні заходи про небезпеку мін та боєприпасів тощо.

Нагадаємо, що у вересні уряд Німеччини надав Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні додаткових  6,5 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті