mind
ФГВФО розпродасть активи 43 банків на 15,6 млрд грн

ФГВФО розпродасть активи 43 банків на 15,6 млрд грн

На продаж виставлено права вимоги за кредитами та основні засоби «Імексбанку» на загальну суму 5,02 млрд грн

На поточний тиждень запланований продаж активів 43 банків, що знаходяться в процесі ліквідації. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб збирається виручити суму 15,6 млрд грн. Із них 15,3 млрд грн ­ – права вимоги за кредитами, а 346,8 млн грн – основні засоби банків, що ліквідуються.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

На аукціоні планують реалізувати права вимоги за кредитами та основні засоби «Імексбанку» на загальну суму 5,02 млрд грн; права вимоги за кредитами та основні засоби банку «ВіЕйБі» на загальну суму 4,63 млрд грн; права вимоги за кредитами «Реал Банку» продаватимуться за 1,66 млрд грн; права вимоги за кредитами та основні засоби «Дельта Банку» – на 1,27 млрд грн; права вимоги за кредитами «Фортуна-Банку» на загальну суму 925,9 млн грн; права вимоги за кредитами та основні засоби банку «Фінанси та кредит» на загальну суму 449,7  млн грн; права вимоги за кредитами та основні засоби банку «Форум» на загальну суму 364,74 млн грн; виставлено права вимоги за кредитами та основні засоби банку «Надра» на загальну суму 352,35 млн грн; права вимоги за кредитами та основні засоби банку «Київська Русь» на загальну суму 311,9 млн грн; права вимоги за кредитами та основні засоби «БГ Банку» на загальну суму 157,31 млн грн.

Нагадаємо, що протягом першого тижня листопада було розпродано активи 38 банків, що знаходилися в процесі ліквідації. Активів розпродано на загальну суму 146 млн грн. Протягом аукціонів із продажу прав вимоги за кредитами вдалося виручити 117 млн грн. Основних засобів банків було продано на суму 28,1 млн грн. Майна банків реалізовано на 0,8 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті