Україна готує модернізацію Ан-70

Україна готує модернізацію Ан-70

Літак отримає нову авіоніку, а російські деталі більше використовуватися не будуть

Україна готує модернізацію Ан-70
Фото прес-центр Антонов

Військово-транспортний літак Ан-70 буде модернізований в рамках нової міжнародної кооперації за участю Саудівської Аравії, ОАЕ і Туреччини.Такої домовленості досягнуто в ході переговорів в Дубаї в рамках Dubai Airshow 2017, повідомляє Укроборонпром.

«Враховуючи те, що у 2015 році Ан-70 було прийнято на озброєння Збройних сил України, модернізація цього літака є одним з найважливіших завдань, яке дозволить значно розширити мобільність та боєздатність українських захисників», – йдеться в повідомленні.

Літак отримає нову авіоніку, російські деталі більше використовуватися не будуть. Ан-70 зараз існує в єдиному екземплярі, його в 2015 році було прийнято у флот Збройних Сил України. Літак може використовувати відносно короткі злітно-посадочні смуги в порівнянні з зарубіжними моделями, що знаходяться в тому ж сегменті ринку.

Наразі за результатами переговорів з партнерами вже готуються відповідні домовленості для закріплення результатів зустрічей.

Раніше повідомлялась, що «Антонов» представив на авіавиставці в Дубаї два літаки: прототип багатоцільового легкого транспортного літака Ан-132, Ан-132Д, та військово-транспортний літак короткого злету та посадки Ан-70.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло