mind
ОАЕ закуплять у США бомби з лазерним наведенням на $685 млн

ОАЕ закуплять у США бомби з лазерним наведенням на $685 млн

Про військову співпрацю також домовилися з Німеччиною та місцевими авіалініями

ОАЕ закуплять у США бомби з лазерним наведенням на $685 млн
фото Shutterstock

Військове керівництво Об'єднаних Арабських Еміратів оголосило, що уклало угоду про купівлю лазерних бомб в американського ракетного виробника Raytheon, передає Reuters.

Сума угоди склала $684,4 млн (2,5 млрд дирхамів). Домовленості вдалося досягти під час Dubai Airshow – авіашоу в Дубаї, яке проходить цими днями.

Придбання американських бомб GBU-10 і GBU-12 Paveway – це найбільша частина угоди щодо військової співпраці із союзниками, загальна сума якої – 3,34 млрд дирхамів.

ОАЕ також підписали угоди про закупівлю артилерії від німецької компанії Rheinmetall і транспортний контракт із еміратськими авіалініями Etihad Airways.

США є головним постачальником зброї для Еміратів. ОАЕ більше двох років бере участь у війні в Ємені в складі коаліції, яку очолює Саудівська Аравія.

У громадянській війні між єменським угрупованням «Хаутіс» (Houthis) та урядом країни загинуло вже понад 10 000 людей. Війна привела до міграції понад 2 млн осіб.

Збройні сили ОАЕ також заявили про свій намір підписати контракт з Dassault і Thales на модернізацію свого парку з 75 літаків Mirage 2000-9.

Нагадаємо, Україна та Об’єднані Арабські Емірати домовились про безвізовий режим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті