Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
ГПУ проводить обшуки Львівської залізниці

ГПУ проводить обшуки Львівської залізниці

Підозрюваний у фіктивному підприємництві свою провину визнав та допомагає у слідстві

ГПУ проводить обшуки Львівської залізниці
Фото УНІАН

Генеральна прокуратура на даний час проводить обшук в адміністративних приміщеннях регіональної філії «Львівська залізниця».

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

ГПУ спільно з працівниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Cлужби безпеки проводять розслідування у кримінальному провадженні про розтрату грошових коштів Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» та її структурними підрозділами.

«До цього обшуки проведено на територіях виробничих підрозділів «Моторвагонного депо Полтава» регіональної філії «Південна залізниця», у самій філії «Південна залізниця», на «Дніпропетровському тепловозоремонтному заводі», виробничому підрозділі «Моторвагонне депо «Тернопіль» регіональної філії «Львівська залізниця», – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків вилучено документи, які підтверджують перерахування «Дніпропетровським тепловозоремонтним заводом» грошових коштів у сумі понад 68 млн грн на рахунки одного із ТОВ, яке має ознаки фіктивності. У документах йдеться про те, що гроші перераховувалися для отримання запчастин для ремонту на замовлення регіональних філій «Львівська залізниця», «Південна залізниця» дизельних двигунів для дизель-поїздів та за послуги з їх стендових випробувань.

Директору та засновнику ТОВ оголошено про підозру у фіктивному підприємництві.

Повідомляється, що підозрюваний вину у вчиненні інкримінованого злочину визнав та сприяє слідству у його розкритті. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті