mind
НБУ попросив Кабмін розробити стратегію управління держборгом

НБУ попросив Кабмін розробити стратегію управління держборгом

Рада пояснила це рішення необхідністю забезпечити ефективне планування під час формування боргової політики

Рада Національного банку України порекомендувала Кабінету міністрів України та правлінню Національного банку України розробити стратегію управління внутрішнім та зовнішнім державним і гарантованим державою боргом, яка визначатиме пріоритети в забезпеченні досягнення прийнятного рівня державного боргу та механізмів управління ним.

Про це написав глава ради НБУ Богдан Данилишин на своїй сторінці в Facebook.

Рада Національного банку України прийняла Р І Ш Е Н Н Я та РЕКОМЕНДАЦІЇ з питання «Про вплив політики державних запозиче...

Опубликовано Богданом Данилишиним 15 листопада 2017 р.

Рада пояснила це рішення необхідністю забезпечити ефективне планування під час формування боргової політики, зокрема здійснення державних запозичень зі строками погашення, з метою уникнення пікових навантажень платежів із погашення державного боргу, а токож необхідністю мінімізації ризиків рефінансування запозичень.

У повідомленні йдеться, що рада НБУ накож вважає за необхідне мінімізувати відсоткові та валютні ризики під час здійснення державних запозичень і передбачити можливість здійснення випусків облігацій внутрішньої державної позики, які обліковуються за спеціальним фондом державного бюджету та спрямовуються на підтримку проектів розвитку економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті