Європа позитивно налаштована до тенденцій на ринку M&A – опитування CMS та Mergermarket

Європа позитивно налаштована до тенденцій на ринку M&A – опитування CMS та Mergermarket

Умови фінансування в Європі є сприятливими

Потенційні покупці та продавці на Європейському ринку очікують, що рівень активності M&A-угод в Європі зросте. Про це з посиланням на власне анонімне опитування пише CMS та Mergermarket.

Згідно з прес-релізом, 67% фахівців очікують зростання активності M&A-угод: очікується збільшення великих трансформаційних угод: майже половина приватних інвестиційних фірм шукатимуть угоди протягом наступного року.

«M&A-активність у Європі в 2017 році демонструє позитивні ознаки відновлення, при цьому темпи зростають з початку року. Загальна вартість угод у розмірі 246 млрд євро, зафіксована у ІІ кварталі 2017 року, збільшилася на 25% порівняно із І кварталом, а також була вищою від будь-якого кварталу у 2016 році», – йдеться в повідомленні.

Лише 5% з опитаних респондентів очікують на сповільнення темпів.

Після голосування за вихід Великої Британії з ЄС, фахівці з укладення угод сприймали перспективи європейської активності у сфері M&A як безпрецедентно гнітючі – 66% з них очікували зниження активності протягом наступного року і лише 24% очікували її зростання, – зазначено в прес-релізі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло