В британському бюджеті передбачили мільйони фунтів на розвиток безпілотних авто та штучного інтелекту

В британському бюджеті передбачили мільйони фунтів на розвиток безпілотних авто та штучного інтелекту

Крім того, 160 млн фунтів передбачено на впровадження 5G

В британському бюджеті передбачили мільйони фунтів на розвиток безпілотних авто та штучного інтелекту
фото з pixabay.com

Запропонований британським міністром фінансів бюджет на 2018 рік включатиме в себе заходи для заохочення розвитку безпілотних авто, штучного інтелекту (АІ) та телекомунікацій. Про це йдеться в повідомлення міністерства фінансів Великобританії, передає Reuters.

Проект бюджету Філіппа Хаммонда має на меті підвищити продуктивність Великобританії, яка наразі зростає повільними темпами, та створити додаткові робочі місця.

Згідно з його планами, безпілотні автомобілі повинні з’явитись на британських дорогах вже за три роки.

У міністерстві повідомили, що буде створено Інвестиційний фонд для створення зарядної мережі для таких авто, який складатиме 400 млн фунтів ($530 млн). Крім того, ще 100 млн фунтів будуть надані у вигляді грантів, щоб допомогти людям купувати електрокари.

Інші інвестиції включають в себе 75 млн фунтів в індустрію АІ, 160 млн для створення мобільних мереж наступного покоління 5G по усій Великобританії, 100 млн для підготовки 8000 вчителів інформаційних технологій та 76 млн для підвищення цифрових навичок.

Нагадаємо, в одному з районів Лондону зарядні пристрої для електромобілів встановлюватимуть просто в ліхтарних стовпах уздовж вулиць. Електрокарів у місті стає все більше, а необхідної інфраструктури немає.

Нещодавно в Україні було оголошено умови тендера на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології «Міжнародний рухомий (мобільний) зв’язок ІМТ» (4G). Термін дії ліцензії – 15 років. 

Що принесе державі, операторам та абонентам розгортання зв’язку четвертого покоління у «високому» діапазоні, можна прочитати в матеріалі Mind: «Перший 4G-тендер: перемога країни чи Ахметова». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло