General Еlectric може замінити «Луганськтепловоз» для Укрзалізниці

General Еlectric може замінити «Луганськтепловоз» для Укрзалізниці

УЗ планує залучити нову тепловозну техніку в Україну в 2018 році

General Еlectric може замінити «Луганськтепловоз» для Укрзалізниці
Фото Mind

Американська корпорація General Electric може замінити «Луганськтепловоз», аби вирішити проблему дефіциту тепловозів. Про це в інтерв'ю для «Економічної правди» заявив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

«Щодо локомотивів знаходимося на стадії переговорів з американською корпорацією General Electric. Для мене це важливе питання. Воно полягає в тому, щоб ми могли залучити нову тепловозну техніку в Україні в 2018 році… Раніше питань, пов'язаних з тягою тепловоза, не виникало. Тепер потрібно швидко перебудовувати систему», – йдеться в інтерв'ю.

За словами в. о. голови правління УЗ, до кінця цього року підвищення вартості на пасажирські квитки не буде. Однак наступного року вартість тарифів на пасажирські перевезення буде переглянута. Це пов'язано з сегментацією поїздів, яку планує компанія: можливе розділення на три категорії: комфорт, стандарт і економ.

Стосовно вантажних перевезень, за словами Кравцова, підвищення тарифу в жовтні 2017 року на 15% недостатньо. Водночас він каже, що піднімати тарифи потрібно було ще в лютому – за цей час компанія могла б отримати ще 6 млрд грн прибутку.

Керівник підприємства також зазначив, що «Укрзалізниця» дає 4% ВВП, її чистий дохід  за 10 місяців склав 60 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті