Центр Луганська зайняли озброєні люди без розпізнавальних знаків

Центр Луганська зайняли озброєні люди без розпізнавальних знаків

Люди зі зброєю заявляють, що працюють на «МВС ЛНР»

Центр Луганська зайняли озброєні люди без розпізнавальних знаків
скрін з відео

Центр Луганська зайняли люди в камуфляжній формі без розпізнавальних знаків, повідомляє Meduza з посиланням на телебачення самопроголошеної ЛНР.

Люди в формі не пред'являють ніяких вимог, але блокують доступ до деяких урядових будівель, зокрема, до будівлі адміністрації глави ЛНР і будівлі МВС самопроголошеної республіки.

Дорога біля будівлі МВС перекрита автобусами і автомобілями, пише «Інтерфакс»; біля одного з під'їздів стоїть БТР. Люди в формі озброєні стрілецькою зброєю і мінометами, повідомляє «Нова газета».

За даними телеканалу ЛНР, глава самопроголошеної республіки Ігор Плотницкий наказав озброєним людям звільнити місто, але вони проігнорували наказ. Свою присутність на вулицях вони пояснили наказом МВС ЛНР.

«Ми працюємо спільно зі співробітниками «Беркута», – заявив один з озброєних чоловіків знімальній групі.

Керівник Центру взаємодії з громадськістю МВС ЛНР Сергій Колесников не зміг прокоментувати появу озброєних людей на вулицях Луганська, пославшись на відсутність інформації.

20 листопада Ігор Плотницький відправив у відставку главу МВС самопроголошеної республіки Ігоря Корнета – «у зв'язку з порушенням стосовно нього кримінальної справи». За даними «Нової газети», Корнет відмовився підкорятися цьому наказу.

З відставкою Корнета події в Луганську пов'язує і джерело «Інтерфаксу». За його словами, вранці 21 листопада співробітники МВС ЛНР направили Плотницькому звернення, в якому висловили невдоволення звільненням керівника відомства.

Глава ЛНР Ігор Плотницкий пояснив появу озброєних людей в центрі Луганська продовженням кадрових змін в ЛНР, пишуть Ведомости. На сайті Плотницького зазначається, що «події сьогоднішнього дня вчергове довели, що рішення про відставку Корнета було прийнято вірне».

Блогер Денис Казанський зазначає, що «зелені чоловічки» схожі на війська регулярної армії РФ, і що в конфлікт Плотницього і Корнета міг втрутитися «великий брат».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті