Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Прокуратура затримала директора компанії, яка займалася в Україні розробкою ПЗ для системи е-декларування

Прокуратура затримала директора компанії, яка займалася в Україні розробкою ПЗ для системи е-декларування

Слідчі дії щодо керівника естонської Apolineja OU тривають

Прокуратура затримала директора компанії, яка займалася в Україні розробкою ПЗ для системи е-декларування
Фото зі сторінки Лариси Сарган у Facebook

В аеропорту міста Дніпро затримали директора естонської компанії Apolineja OU громадянина України Юрія Новикова, який звинувачується в ухилянні від сплати податків. Про це на своїй сторінці у Facebook написала Лариса Сарган.

Повідомляється, що Новиков уклав договори з компанією Apolineja OU, до яких вніс неправдиві відомості щодо розробки ПЗ для системи е-декларування. Далі Новиков перерахував $140 000, отриманих від ПРООН та МОМ, на банківський розрахунковий рахунок Apolineja OU.

Прокуратура Київської області виявила, що колишній директор компанії «Міранда» Юрій Новиков уклав договір із Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), відповідно до якого «Міранда» зобов’язувалася розробити ПЗ для системи е-декларування.

Раніше прокуратура Київської області завершила досудове розслідування щодо екс-директора компанії «Міранда», який вивів гроші міжнародних організацій, надані на розробку програми електронного декларування для НАПКА, на підконтрольне іноземне підприємство й ухилився від сплати податків на суму майже 1,5 млн грн.

«Наразі директор естонської компанії (громадянин України) затриманий, найближчим часом суд обере йому запобіжний захід», – повідомляє Сарган.

В аеропорту міста Дніпро у середу пізно ввечері проведено слідчі дії та в подальшому затримано директора естонської комп...

Опубликовано Ларисою Сарган 22 листопада 2017 р.

Нагадаємо, що на підставі ухвал суду прокуратура Київської області спільно зі співробітниками ДФС у травні проводила ряд санкціонованих обшуків у товаристві «Міранда», а також за місцем проживання колишнього директора та бухгалтера вказаного товариства, з метою фіксації доказів, які мають суттєве значення для розслідування кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті