Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Компанія, що спеціалізується на виробництві комбікормів, запропонувала Одесі трамвай

Компанія, що спеціалізується на виробництві комбікормів, запропонувала Одесі трамвай

«Агротехніка» бере участь у держзакупівлях з червня поточного року, з п'яти тендерів вона перемогла у трьох

Компанія, що спеціалізується на виробництві комбікормів, запропонувала Одесі трамвай
Фото: "Белкоммунмаш"

КП «Одесміськелектротранс» отримало від компанії «Агротехніка» заявку на участь у тендері на поставку одного кузова трамвайного вагона. Очікувана вартість закупівлі кузову вагону становить 7,6 млн грн. Торги по цьому тендеру відбудуться сьогодні, 23 листопада.

«Агротехніка», що спеціалізується на виробництві комбікормів, пропонує одеситам кузов низкопольного трамвая моделі 802 виробництва «Белкоммунмаш». Про це повідомляється на сайті ЦТС.

Такий же кузов вагона пропонує поставити інший учасник тендера – офіційний дилер білоруського підприємства «Белкоммунмаш», компанія «БКМ-Україна».

Зазначається, що заявку на участь у тендері подавав і український виробник «Татра-Юг», який недавно завершив випробування низкопольного трамвая. Але «Татра-Юг» не допустили до аукціону через невідповідність його пропозиції тендерній документації.

Нагадаємо, нещодавно влада українських міст нарешті отримала можливість витрачати більше грошей на закупівлі громадського транспорту. По-перше, завдяки реформі з децентралізації міста міські громади можуть розпоряджатися на свій розсуд значно більшими бюджетами, ніж раніше, відповідно, вивільнити кошти на інфраструктуру. По-друге, були схвалені програми фінансування під закупівлі міського транспорту за участю МФО.

Проте це не завжди дає можливість заробити українському бізнесу і не вирішує глобально проблеми зручності міської інфраструктури, йдеться у матеріалі Mіnd. Втім, парки муніципального транспорту в українських містах поступово оновлюються. Наразі розмір парку громадського транспорту в Україні складається приблизно з 6000 автобусів і тролейбусів, а також 2600 трамваїв.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті