Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Британія випала з п’ятірки найсильніших економік світу

Британія випала з п’ятірки найсильніших економік світу

Її місце зайняла Франція

Британія випала з п’ятірки найсильніших економік світу
фото з pixabay.com

Велика Британія опустилась на 6-е місце у рейтингу найбільших економік світу. Про це заявив міністр фінансів Сполученого Королівства Філіп Хеммонд, передає CNN.

Британію із обсягом ВВП у $2,565 трлн обійшла Франція з $2,575 трлн.

Статистика свідчить, що економіка Великої Британії різко уповільнилась, це пов’язано з виходом країни з ЄС. Курс національної валюти суттєво погіршився, споживчі затрати сповільнились, а ціни зросли.

Вихід з п’ятірки найкращих є поганою новиною для політиків, які стверджують, що Британія залишиться сильною і поза блоком.

Тепер топ-7 найбільших економік світу розташувалися наступним чином: США ($19,4 трлн), Китай ($11,9 трлн), Японія ($4,9 трлн), Німеччина ($3,7 трлн), Франція ($2,575 трлн), Велика Британія ($2,565 трлн) та Індія ($2,4 трлн).

Як повідомляє Fortune, Велика Британія планує витратити 3 млрд фунтів ($3,98 млрд) на підготовку до Brexit протягом наступних 18 місяців. Крім того, країні доведеться сплатити значну суму в суперечливому питанні «врегулювання розлучення» з ЄС.

Як повідомлялось, у вересні агентство Moody`s понизило рейтинг Великобританії від найвищого, ААА, до показника А2 через те, що Brexit ослабить економіку країни.

Нагадаємо: головний виконавчий директор Goldman Sachs закликав провести другий референдум стосовно Brexit, оскільки, на його думку, рішення покинути ЄС надто «монументальне» та «необоротне», щоб покладатись на спонтанне голосування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті