Корпорація Meredith нарешті купить журнал Time за $2,8 млрд

Корпорація Meredith нарешті купить журнал Time за $2,8 млрд

Це придбання дозволить Meredith розширити географію охоплення на всі штати

Корпорація Meredith нарешті купить журнал Time за $2,8 млрд
фото Time

Американська Meredith Corporation домовилася про покупку видавничої компанії Time Inc., яка видає такі журнали, як Time, Sports Illustrated, Fortune і People, за $1,84 млрд готівкою при підтримці мільярдерів-братів Чарльза і Девіда Кохів, повідомляє Reuters.

Продаж пов'язаний зі зниженням прибутків Time Inc. через недостатній рівень розвитку цифрових технологій, що є причиною низького доходу компанії від реклами протягом останніх років, зазначає видання.

Meredith купує акції Time за ціною $ 18,50 за акцію готівкою. З урахуванням боргу вартість операції з купівлі Time складе $2,8 млрд. Закриття угоди очікується в І кварталі 2018 року.

Meredith, якій належать такі журнали, як Better Homes&Gardens і Family Circle, в результаті операції отримає новинний, діловий та спортивний бренди, пише Reuters.

Koch Equity Development, фонд приватних інвестицій братів Кохів, погодився запропонувати Meredith $650 млн для придбання Time

Купівля дозволить Meredith розширити географію охоплення на всі штати, що збереже її привабливість для рекламодавців як у цифровій версії, так і в друкованій.

Meredith і раніше намагалася придбати Time, але тоді акціонерам не вдавалося узгодити умови угоди.

Експерти вважають, що найбільшу цінність для Meredith становлять цифрові активи видавництва, до якого входять журнали Time, People, Fortune та Sports Illustrated, що мають 139 млн активних користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті