Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
До списку найкращих винаходів 2017 року за версію Time потрапив робот українських розробників (ВІДЕО)

До списку найкращих винаходів 2017 року за версію Time потрапив робот українських розробників (ВІДЕО)

До рейтингу кращих потрапили також Tesla Model 3 та iPhone X

До списку найкращих винаходів 2017 року за версію Time потрапив робот українських розробників (ВІДЕО)
фото з jibo.com

Журнал Time опублікував список із топ-25 найкращих винаходів 2017 року зі всього світу.

Робот Jibo – робот для дому, який взаємодіє із людьми, посів друге місце рейтингу. Він вміє розпізнавати обличчя та голоси, запам’ятовувати жарти, сміятись, фотографувати та нагадувати про важливі події. Jibo намагається адаптуватись під кожного члена сім’ї.

Розробкою робота частково займалась львівська компанія Waverley Software.

Окуляриe Sight, які дають зір незрячим. Для мільйонів незрячих навігація є щоденною проблемою. Хоча в цьому їм можуть допомагати трості та собаки-поводирі, пристрій eSight може імітувати реальний зір. Окуляри записують відео високої чіткості та використовують алгоритми збільшення, контрасту та покращення зображення до такої міри, щоб його міг бачити незрячий. Це дасть змогу таким людям займатись різними видами діяльності, зокрема і спортом.

Чашка Ember Mug, яка постійно підтримує ідеальну температуру напою. Той, хто коли-небудь куштував каву, знає, як температура може вплинути на смак. Зазначається, що всього протягом 37 секунд можна насолоджуватись ідеальною температурою напою. Чашка із нержавіючої сталі постійно підтримує температуру від 120 до 145 F.

Ліфт Thyssenkrupp Multi, який рухається вгору-вниз та в боки. Нова система ліфтів, яка дозволяє кабінам рухатись кількома напрямками. Після успішного тесту цього року Thyssenkrupp Multi дебютуватиме в Берліні у 2021 році.

Спортивний хіджаб для мусульман Nike Pro Hijab. Важко займатись спортом у хіджабі. Мало того, що це незручно, це також спричиняє надмірне потовиділення, а під час змагань він може просто впасти з голови. На відміну від традиційних хіджабів, Nike Pro Hijab виготовлено із легкої тканини, що дихає та вбирає вологу.

Очищувач повітря Molekule. Більшість повітряних фільтрів покращують якість повітря, вловлюючи шкідливі забруднюючі речовини, а новий пристрій ще й повністю їх знищує. Його особливістю є спеціальний нанофільтр, який реагує зі світлом таким чином, що уникнути зростання токсинів, зокрема плісняви та бактерій. «Це схоже на те, як сонячне світло потрапляє на сонячну батарею та генерує електрику», – пояснює співрозробниця проекту Джая Рао.

До списку також потрапили iPhone X, Tesla Model 3, 3D океанічна ферма та інші. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті