Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
«Дочка» «Київстар» отримала статус оператора платіжної системи

«Дочка» «Київстар» отримала статус оператора платіжної системи

Ті, хто не має поруч банківських відділень, зможуть сплачувати покупки, комунальні послуги та інше зі свого телефону

«Дочка» «Київстар» отримала статус оператора платіжної системи
Фото: Shutterstock

Дочірня компанія «Київстар»  – «Стармані» отримала статус оператора платіжної системи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент компанії Петро Чернишов.

«Стармані», 100% дочірня компанія «Київстар», нарешті отримала статус оператора послуг платіжної інфраструктури! Може, хтось і скаже, що таких операторів в Україні багато – але ось у мобільного оператора – це перший!», – пише Чернишов.

Згідно з повідомленням, Нацбанк має затвердити Положення про здійснення операцій з електронними грошима Національної платіжної системи «Простір» і тоді «Київстар» запускатиме мобільні платежі.

За словами президента компанії, платіжна система суттєво полегшить життя українцям: ті, хто не має поруч банківських відділень, зможуть сплачувати покупки, комунальні послуги та інше зі свого телефону.

#перемога #победа #ชัยชนะ#seger#жеңиш#vitória#võit#victory Я готов еще на 100 других языках писать о победе! «Стармани...

Опубліковано Peter Chernyshov 29 листопад 2017 р.

Раніше повідомлялось, що 210 сторінок документів, які необхідні для отримання статусу «оператора платіжної інфраструктури» для дочірньої компанії «Стармані», були відправлені в НБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті