Alfa Jazz Fest 2017 транслюватиметься на телеканалі Mezzo з грудня
Спецпроект
Alfa jazz fest

Alfa Jazz Fest 2017 транслюватиметься на телеканалі Mezzo з грудня

Мнулого року фестиваль було визнано британським виданням The Guardian

Alfa Jazz Fest 2017 транслюватиметься на телеканалі Mezzo з грудня
Фото з офіційної сторінки Leopolis Jazz Fest у Facebook

Концерти, записані під час Alfa Jazz Fest 2017 всесвітньо відомим французьким телеканалом Mezzo, можна буде подивитися на телеканалі починаючи з грудня та протягом 2018 року, повідомляє прес-служба.

Вже декілька років поспіль джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest тісно співпрацює з відомим французьким телеканалом Mezzo. У 2017 році телеканал записав три концерти в рамках фестивалю.

Це концерт ізраїльського джазового контрабасиста, співака та аранжувальника Авішая Коена (Avishai Cohen) разом з Академічним симфонічним оркестром «INSO-Львів»; концерт
відомої американської вокалістки Чайни Мозес (China Moses) та виступ квартету легендарного кубинського піаніста-віртуоза, володаря шести «Греммі» і трьох «Латинських Греммі» Чучо Вальдеса (Chucho Valdés Quartet).

«Телеканал Mezzo тривалий час працює з найкращими джазовими фестивалями по всьому світу (від Монреаля до Марсіака, Лондона до Сінгапуру, В’єнна до Мельбурна...) і ми дуже раді співпрацювати з «Альфа Джаз Фестом» знову! Зйомки такого дивовижного фестивалю відповідають нашій меті підкреслити унікальну музичну та культурну спадщину, яку поділяє наша 55-мільйонна аудиторія у 60 країнах», – каже Крістоф Вінкель, директор Mezzo.

Трансляції концертів розпочнуться в грудні напередодні новорічних свят (29, 30, 31 грудня) та триватимуть протягом 2018 року на трьох телеканалах: Mezzo, Mezzo Live HD та Mezzo Live HD World. 

Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest до 2017 року) – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в Україні  в останні вихідні червня. Перший фестиваль відбувся в 2011 році. Щорічно фестиваль відвідує понад 100 000 гостей з України та іноземних країн. У 2016 році Alfa Jazz Fest був визнаний поважним британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи.

Mezzo – міжнародний путівник з класичної музики, опери, балету, джазу та етнічної музики на телебаченні, з трьома телеканалами та 55 млн передплатників у понад 60 країнах світу.

Якщо ви хочете зануритися в атмосферу Alfa Jazz Fest 2017 прямо зараз, пропонуємо вам переглянути щоденник фестивалю від Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті