Україна підписала угоду про партнерство з ООН на $675 млн

Україна підписала угоду про партнерство з ООН на $675 млн

В планах ООН підтримка України на шляху реформ

Україна підписала угоду про партнерство з ООН на $675 млн
Фото: Shutterstock

Україна і Організація Об'єднаних Націй підписали рамкову угоду про партнерство на 2018–2022 роки з очікуваним бюджетом у розмірі $675 млн на реалізацію проектів сталого розвитку. Про це повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, угода була підписана першим віце-прем'єром – міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим і координатором системи ООН в Україні Нілом Вокером.

Ключовими напрямками співпраці стануть стійке економічне зростання, навколишнє середовище, зайнятість, рівний доступ до інклюзивних послуг та соціальний захист, демократичне держуправління, верховенство права, безпека громадян, соціальна єдність і відбудова сходу країни.

«Від імені уряду і України дякую ООН за підтримку надзвичайно важливих напрямів розвитку України: економічного зростання, чистого навколишнього середовища, соціального захисту і розвитку демократії», – сказав Кубів.

Водночас Вокер наголосив, що в планах ООН підтримка України на шляху реформ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло