Саудівська Аравія перехопила вже другу ракету з Ємену за місяць

Саудівська Аравія перехопила вже другу ракету з Ємену за місяць

Ємен розпочав серію «нових ракетних запусків на місцевому рівні»

Саудівська Аравія перехопила вже другу ракету з Ємену за місяць
фото Shutterstock

Військово-повітряні сили Саудівської Аравії перехопили балістичну ракету, випущену постанцями-хуситами з території Ємену. Про це повідомляє Business Insider, посилаючись на саудівські ЗМІ.

Це була уже друга ракета, випущена з Ємену за цей місяць. Ракету було запущено у напрямку провінції Ассір, на південному-заході Саудівської Аравії.

У результаті першого запуску коаліція країн на чолі з Саудівською Аравією закрила повітряне, наземне та морське сполучення з Єменом для того, щоб припинити потік іранського озброєння до хуситів, які контролюють більшу частину північного Ємену. Внаслідок блокади на межі голоду наразі в країні знаходиться 7 млн людей.

Як повідомлялось, днями Саудівська Аравія дозволила кораблю із гуманітарною допомогою зайти у порт Ємену.

Раніше хусити та їхні союзники через свій телеканал повідомили, що вони запустили балістичну ракету середньої дальності, яка «вдарила по військовій цілі з високою точністю». Також було зазначено, що це «успішне випробування стало новим початком ракетних запусків на місцевому рівні».

Конфлікт між повстанцями-хуситами та коаліцією арабських кран спричинив найгіршу гуманітарну кризу в світі, було вбито принаймні 10 000 людей. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло