Манафорт може вийти з-під домашнього арешту за майже $12 млн

Манафорт може вийти з-під домашнього арешту за майже $12 млн

В якості застави екс-керівник кампанії Трампа запропонував чотири об’єкти нерухомості

Манафорт може вийти з-під домашнього арешту за майже $12 млн
фото Shutterstock

Колишній керівник виборчого штабу Дональда Трампа уході президентських виборів Пол Манафорт погодився виплатити заставу у розмірі $11, 65 млн, для того щоб вийти з-під домашнього арешту. Про це повідомив його адвокат, передає Reuters.

Манафорт, який не має права покидати власний будинок у Вірджинії, погодився позбавитись чотирьох об’єктів нерухомості загальною вартістю у $11,65 млн, для того щоб вийти з-під домашнього арешту. Зазначається, що у разі порушення умов угоди він втратить усю суму, що становить значну частину його активів.

Екс-керівник кампанії Трампа погодився заставити будинок в Нью-Йорку ($4 млн), майно в Нью-Йорку ($3,7 млн), нерухомість у Флориді ($1,25 млн) та будинок у Вірджинії ($2,7 млн).

Рішення про заставу було прийнято з участі спецпрокурора Роберта Мюллера.

Згідно з умовами домовленості, Манафорт не може покидати межі чотирьох штатів: Флориди, Вірджинії, Нью-Йорку та Вашингтону. Повідомляється, що Манафорт здав свої паспорти.

Нагадаємо: в обвинувальних висновках Мюллера зазначається, що Манафорт наразі має три паспорти США, кожен з різним номером.

Манафорт є однією з ключових фігур розслідування спецпрокурора США Мюллера щодо імовірного втручання Росії в американські вибори 2016 року. Його звинувачують за 12 статтями, серед яких змова проти США з метою відмивання грошей, дія в якості незареєстрованого іноземного агента, а також надання неправдивих відомостей про закордонні банківські рахунки.

Більше дізнатись про Манафорта можна з матеріалу Mind «Український слід: за що в США переслідують Пола Манафорта».  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло