В Сполучених Штатах офіційно дозволили торгувати ф’ючерсами на біткойн

В Сполучених Штатах офіційно дозволили торгувати ф’ючерсами на біткойн

Дозвіл наразі отримали дві криптовалютні біржі

В Сполучених Штатах офіційно дозволили торгувати ф’ючерсами на біткойн
фото з pixabay.com

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США видала дозвіл на торгівлю біткойнами Чиказькій біржі CME Group Inc та Cboe Global Markets Inc. Про це повідомляє Bloomberg.

Торги CME Group розпочнуться 18 грудня, Cboe Global Markets дату початку торгів не повідомила.

Обидві біржі отримали «зелене світло» після проходження процесу сертифікації Комісії – підтвердження того, що продукція не суперечить закону.

«Запуск ф’ючерсів насправді зробить ринок більш здоровим, – сказав президент Cboe Global Markets Кріс Конканнон. – Це створить рівновагу на ринку. Клієнти, які володіють біткойнами, не мають зможу хеджувати свій ризик. Ці продукти дозволять їм хеджувати…, та що більш важливо, це викличе хвилю регулятивного нагляду».

Фінансові регулятори США протягом тривалого часу не могли домовитись щодо того, чим саме є біткойн і які ризики він представляє. Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами оголосила в 2015, що буде розглядати біткойн як товар, Служба внутрішніх доходів вважає криптовалюту власністю, Комісія із розслідування фінансових злочинів FinCEN говорить, що біткойн – «це інструмент, подібний до грошових коштів», генеральний директор крипто валютної біржі GDAX Адам Вайт стверджує, що це «новий клас активів».

Нагадаємо, цього тижня біткойн оновив історичний максимум, перевищивши позначку у $11 000. За деякий час курс стрімко впав на $2 000, але вже наступного дня відновив свої позиції.

Станом на 10:00 2 листопада вартість біткойн складає $10 886.

Тим часом НБУ, НКЦПФР і Нацфінпослуг не визнають криптовалюти платіжним засобом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло