mind
Нафтогазові компанії в США створили власну екоініціативу щодо зниження викидів метану

Нафтогазові компанії в США створили власну екоініціативу щодо зниження викидів метану

«Треба дивитися в майбутнє, яке настане після Трампа», – вважають вони

Нафтогазові компанії в США створили власну екоініціативу щодо зниження викидів метану
фото Shutterstock

Після того як адміністрація Трампа послабила екологічні норми на викид метану в атмосферу, прийняті за часів Барака Обами, понад два десятки нафтових компаній добровільно об’єднуються для прийняття нових норм, які дозволять зменшити шкідливі викиди, повідомляє World Oil.

В рамках нової ініціативи, що отримала назву «Екологічне партнерство», компанії ConocoPhillips, Occidental Petroleum Corp., Royal Dutch Shell Plc і ще 23 нафтогазові компанії підписали угоду про поетапну відмову від обладнання, яке допускає витік метану в атмосферу, а також про інші обмежувальні заходи для викидів метану.

«Нафтогазові компанії повинні не забувати про світ за межами Сполучених Штатів і дивитися в майбутнє після Дональда Трампа. Цим ми керуємося при формуванні інвестиційних програм на 15, 20 і навіть 50 років вперед, – зазначив Кевін Бук, виконавчий директор ClearView Energy Partners LLC. – Якщо нафтова індустрія збирається розширювати торгівлю природним газом в якості чистого палива, вона має спочатку продемонструвати прагнення до скорочення викидів».

Природний газ вважається «чистою» альтернативою вугіллю, він дає при згорянні вдвічі менше вуглекислого газу. Однак навколишньому середовищу шкодить метан, який витікає зі свердловин і трубопроводів. Послаблення адміністрацією обмежень на викиди парникових газів суттєво погіршать ситуацію, пише видання.

Група компаній, що заснували «Екологічне партнерство», разом виробляють 26% газу в США. Вони збираються шукати і ліквідовувати витоки, які є зараз в десятках тисяч місць у всіх головних нафтогазових басейнах США і по всіх газотранспортних артеріях. Таку роботу вони повторюватимуть постійно з інтервалом в два роки.

Нагадаємо: уряд США визнав людську діяльність головною причиною змін клімату. Проте ці висновки не збігаються з переконаннями Трампа, який вважає глобальне потепління вигадкою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті