mind
Проект бюджету столиці передбачає 49,1 млрд грн доходів

Проект бюджету столиці передбачає 49,1 млрд грн доходів

Поточні видатки у бюджеті склали 38,8 млрд грн, а капітальні – 10,3 млрд грн

Проект бюджету столиці передбачає 49,1 млрд грн доходів
Фото: Shutterstock

Проект міського бюджету на 2018 рік представлено на розгляд Київської міської ради. Про це з посиланням на Київміськраду пише Інтерфакс-Україна.

«Ми пропонуємо Київраді ухвалити бюджет міста Києва на 2018 рік з доходами 49,1 млрд грн. За економічною структурою бюджету поточні видатки становлять 38,8 млрд грн, а капітальні – 10,3 млрд грн. З чого можна зробити висновок, що бюджет-2018 максимально збалансований», – заявив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Доходи столиці на 2017 рік складали 38,2 млрд грн. За підрахунками Mind, у 2018 році доходи збільшаться на 28,5%.

Поворозник підкреслив, що загальний обсяг бюджетних асигнувань на фінансування будівельних робіт і капітального ремонту становить понад 10 млрд грн.

5,8 млрд грн було закладено на розвиток транспортної інфраструктури. Це 58% капітальних витрат. Кошти будуть спрямовані на будівництво метрополітену на житловий массив «Виноградар», Подільський мостовий перехід через р. Дніпро та розробку ТЕО для початку будівництва четвертої гілки метро на житловий масив «Троєщина».

За словами Поворозника, на житлово-комунальне господарство передбачено 1,4 млрд грн. Кошти спрямують на продовження робіт з будівництва та реконструкції об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства, реконструкцію теплових мереж та котелень та впровадження енергоефективних заходів.

На освітню галузь передбачено 1,2 млрд грн. Кошти будуть спрямовані на завершення будівництва трьох шкіл і трьох садочків, а також підготовку бази для введення в експлуатацію шкіл і дитячих садочків у 2019 році.

Галузь охорони здоров’я отримає 556 млн грн. кошти спрямують на реконструкцію, капітальний ремонт медичних закладів, закупівлю необхідного обладнання.

Для культурно-мистецької галузі заплановані кошти на суму 442 млн грн для завершення реставрації школи мистецтв № 2 ім. М. І. Вериківського та комплексної реконструкції Київського зоопарку.

Раніше повідомлялося, що Рада затвердила держбюджет-2018 у другому читанні та в цілому. Закон підтримало 273 народних депутати за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті