Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Сербський ОТП Банк завершив покупку Vojvodjanska banka

Сербський ОТП Банк завершив покупку Vojvodjanska banka

Інтегрований банк стане третім банком у Сербії за кількістю банкоматів і відділень

Сербський ОТП Банк завершив покупку Vojvodjanska banka
Фото: Shutterstock

OTP banka – дочірній банк OTP Group у Сербії – оголосив про завершення процедури покупки Vojvodjanska banka, що дозволило йому стати сьомим банком на сербському ринку за розміром активів з ринковою часткою понад 6%, повідомляє прес-служба ОТП Банку.

Представники угорського ОТП Банку, OTP banka і Vojvodjanska banka оголосили про те, що OTP banka як покупець і Національний банк Греції (NBG) як продавець закрили фінансову операцію, завдяки якій 100% частка NBG у Vojvodjanska banka і його 100% частка в NBG Leasing були передані у власність OTP banka.

«Наша стратегія придбання фокусується на ринках з хорошими перспективами росту і можливістю досягнення оптимальної частки присутності на ринку. Ця угода є важливою віхою в розвитку ОТП Банку в Сербії. Ми працюємо з моїми колегами, щоб гарантувати, що злиття, завершення якого заплановано на весну 2019 року, справить позитивний ефект на клієнтів і співробітників обох банків. Це передбачає не тільки полегшення доступу до відділень, а й подальше підвищення якості обслуговування», – додав голова ради директорів і CEO OTP Bank Plc. Шандор Чані.

Після злиття OTP banka і Vojvodjanska banka інтегрований банк стане третім банком у Сербії за величиною мережі банкоматів і кількістю відділень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті