Призначено нових членів наглядової ради «Нафтогаз України»

Призначено нових членів наглядової ради «Нафтогаз України»

Уряд також ухвалив рішення, що дозволяє бути членами наглядових рад більше ніж 5 юросіб

Призначено нових членів наглядової ради «Нафтогаз України»
Фото УНІАН

Кабінет міністрів України затвердив новий склад наглядової ради НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляє прес-служба уряду.

Згідно з повідомленням, новими незалежними членами наглядової ради «Нафтогаз України» призначаються  Клер Споттісвуд (Clare Spottiswoode), Бруно Лескуа (Bruno Lescoeur), Стівен Хейсом (Stephen Haysom), Амос Хохштайн (Amos Hochstein).

Постанова припиняє повноваження незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу» – Пола Ворвіка, Чарльза Проктора і Маркуса Річардса.

У розпорядженні Кабміну представниками держави у наглядовій раді «Нафтогазу» визначалися Володимир Демчишин і Олександр Гриценко. Але через неподання заяви Олександра Гриценко, представниками держави в наглядовій раді було визначено Сергія Попика та Володимира Кудрицького.

Уряд також ухвалив рішення, що дозволяє як незалежним членам наглядових рад державних підприємств, так і представникам держави бути одночасно членом наглядових рад більше ніж п’яти юридичних осіб.

Більше про подробиці корпоративної реформи «Нафтогаз України», читайте в матеріалі Mind Вислизаючий актив: що заважає реформуванню «Нафтогазу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті