Каськіва випустять з України

Каськіва випустять з України

Каськів мотивував необхідність виїзду за кордон доглядом за малолітньою дитиною

Каськіва випустять з України
Фото УНІАН

Печерський районний суд міста Києва повернув колишньому керівнику Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владиславу Каськіву право на виїзд за кордон, повернувши закордонний паспорт. Про це йдеться в ухвалі суду від 7 грудня, повідомляє УНІАН.

В ухвалі зазначається, що 1 листопада у справі Каськіва було в повному обсязі внесено заставу в сумі 160 000 грн.

Раніше Каськів був зобов'язаний здати на зберігання слідчому або іншій уповноваженій особі свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд із України і в'їзд в Україну.

«Захисник та обвинувачений просили відмовити в задоволенні клопотання в частині передачі уповноваженій особі свого паспорту (паспортів) для виїзду за кордон, інших документів, що дають право на виїзд із України і в'їзд в Україну, мотивуючи необхідністю виїзду за кордон для догляду за малолітньою дитиною», – йдеться у тексті.

Слідчий суддя дійшов висновку про необхідність продовжити в межах строків досудового розслідування до 19 грудня включно строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного ухвалою слідчого судді від 1 листопада, а саме: прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора чи суду та повідомляти про зміну свого місця проживання.

Разом з тим слідчий суддя не заперечував щодо повернення Каськіву паспорта (паспортів) для виїзду за кордон та інших документів, що дають право на виїзд із України та в'їзд в Україну.

Нагадаємо: вночі 1 листопада з Панами в Україну було екстрадовано колишнього голову Держкомінвестпроекту Владислава Каськіва, який підозрюється у заволодінні в 2012 році у змові з іншими особами коштами державного бюджету України на суму близько 7,5 млн грн.

За словами Луценка, це перший випадок екстрадиції колишнього високопосадовця України. Наразі Каськіва доставлено до Головного слідчого управління ГПУ, тривають слідчі дії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті