Білл Ґейтс та Євросоюз виділять 500 млн євро на інновації в сільському господарстві

Білл Ґейтс та Євросоюз виділять 500 млн євро на інновації в сільському господарстві

Нові технології допоможуть боротися зі змінами клімату

Білл Ґейтс та Євросоюз виділять 500 млн євро на інновації в сільському господарстві
фото Shutterstock

Євросоюз разом з Фондом Білла і Мелінди Ґейтс зробили спільну заяву про те, що нададуть понад 500 млн євро протягом наступних трьох років для досліджень та інновацій у сільському господарстві, повідомляє EuroActive.

ЄС, найбільший донор програм кредитування країн з метою їх розвитку, і Фонд Білла та Мелінди Ґейтс, який є найбільшою філантропічною організацією в цій сфері, спільно працюватимуть над ініціативою щодо залучення наукових досліджень і технічних інновацій в сільськогосподарські та харчові системи в країнах, що розвиваються.

Обидві сторони вважають, що для вирішення деяких з найбільш нагальних проблем, пов'язаних зі зміною клімату, потрібно більше наукових досліджень та інновацій.

Раніше повідомлялося, що фонд Білла Ґейтса виділить $315 млн на допомогу бідним країнам світу для боротьби з потеплінням, зокрема на адаптацію сільського господарства до змін клімату.

Білл Ґейтс разом з іншими філантропами взяв участь у саміті «Одна планета», організованим президентом Франції Еммануелем Макроном в зв’язку з тим, що минуло рівно два роки з часу укладення Паризької кліматичної угоди, в якій майже 200 урядів погодилися покласти край їх сильній залежності від викопного палива і протистояти таким чином подальшому глобальному потеплінню.

У саміті беруть участь глави 59 держав, на міністерському рівні були представлені 39 інших країн.

Як відомо, українську делегацію очолює міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Нагадаємо, під час саміту французький президент Еммануель Макрон дав невтішну оцінку боротьбі зі змінами клімату і закликав світових лідерів та власників великих компаній інвестувати більше в захист довкілля.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті