Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
Аваков хоче накласти санкції на російську «Татнєфть»

Аваков хоче накласти санкції на російську «Татнєфть»

Міністр вважає, що російське підприємство намагається завдати істотної шкоди українській економіці

Аваков хоче накласти санкції на російську 	«Татнєфть»
Фото УНІАН

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ініціює введення санкцій проти найбільшої російської нафтової компанії «Татнєфть», мотивуючи це тим, що російське підприємство намагається завдати істотної шкоди українській економіці. Про це йдеться у відповіді міністра внутрішніх справ на запит народного депутата Ірини Констанкевич, повідомляє УНІАН.

«15 листопада міністром внутрішніх справ України на засіданні Кабінету міністрів України було ініційовано питання щодо застосування санкцій, передбачених законом України «Про санкції», щодо ПАТ «Татнєфть» ім. В. Д. Шашина, зареєстрованого за адресою: 423450, Росія, Республіка Татарстан, м. Альметьєвськ, вул. Леніна, 75», – сказано в тексті документа. При цьому в листі міністр не уточнив, коли можна очікувати внесення «Татнєфті» до «санкційного» списку.

Нагадаємо, що у квітні «Татнєфть» подала клопотання до Високого суду правосуддя Лондона і Арбітражний суд Москви про примусове виконання арбітражного рішення від 29 липня 2014 року, згідно з яким Україна зобов'язана виплатити компанії $144 млн у справі «Укртатнафти».

У червні «Татнєфть» отримала від Арбітражного суду Москви відмову у прийняті заяви про приведення у виконання рішення іноземного суду про стягнення з України виплати, але пізніше суд скасував це рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті