Michael Kors і Jimmy Choo більше не робитимуть одяг з натурального хутра

Michael Kors і Jimmy Choo більше не робитимуть одяг з натурального хутра

Це вже третій дизайнерський дім – після Gucci та Armani, - який відмовляється від хутра з тварин

Michael Kors і Jimmy Choo більше не робитимуть одяг з натурального хутра
фото Fashionisers

Модний дім Michael Kors і підконтрольний йому Jimmy Choo поступово вилучатимуть натуральне хутро із виробництва одягу й аксесуарів, і вже до кінця 2018 року повністю припинять використовувати хутро. Про це йдеться в повідомленні компанії, на яке посилається The Guardian.

«Наша компанія більше не буде використовувати тваринне хутро в колекціях Michael Kors і Jimmy Choo», – повідомив генеральний директор Michael Kors Holdings Джон Айдол.

У свою чергу дизайнер Майкл Корс зазначив, що відмова від натурального хутра стане можливою завдяки технологічному прогресу, який сьогодні дозволяє виготовляти з синтетичних матеріалів хутро, яке практично не можна відрізнити від натурального ні на дотик, ні на вигляд.

«Ми продемонструємо нову технологію в ході нашого майбутнього показу в лютому», – додав Корс.

Рішення модного будинку позитивно сприйняли організації, які займаються захистом прав тварин.

Зокрема, Peta (People for the Ethical Treatment of Animals) виступила з заявою, в якій привітала рішення дизайнерського дому. «Це чудовий різдвяний подарунок для хутрових звірів, – сказав старший віце-президент організації Ден Метьюз. – Ми раді, що компанія піднялася на порядок вище, відмовившись від використання хутра, та сподіваємося на співпрацю з нею щодо інших питань в майбутньому».

Відмову Michael Kors від натурального хутра вітали і в Humane Society International, найбільшій у світі організації захисту тварин.

Нагадаємо, у жовтні відмовитися від натурального хутра вирішив модний дім Gucci, який також перейде на якісні замінники з 2018 року. Раніше про перехід на синтетичне хутро заявили і в Armani.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті