Рада не скасувала продовження мораторію на продаж землі

Рада не скасувала продовження мораторію на продаж землі

Проект підтримали 66 народних депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів

Рада не скасувала продовження мораторію на продаж землі
Фото: pixabay.com

Верховна Рада не підтримала скасування свого рішення від 7 грудня про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року, повідомляє Інтерфакс

Відповідна постанова №7350-П про скасування рішення Верховної Ради про прийняття за основу та в цілому змін до Земельного кодексу про продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель підтримали 66 народних депутатів (за необхідного мінімуму в 226 голосів).

Як повідомлялося раніше, 7 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, перед введенням в Україні обороту сільгоспземель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств і сільгоспкооперативів.

Автори документа вважають, що продовження мораторію дозволить зняти соціальну напруженість, яка виникла в суспільстві на тлі політичних спекуляцій з цього питання, і надасть певний час для розробки механізму введення прозорого ринку земель сільгосппризначення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті