Українські шоколадні вироби відповідатимуть європейським нормам
Відповідні вимоги наберуть чинності з 1 січня 2018 року

Нові вимоги до виробів з какао та шоколаду, які наблизять українські норми до європейських і є складовою угоди про асоціацію з ЄС, почнуть діяти з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє Мінагрополітики.
«В темному шоколаді обов’язково має бути не менше 35% какао-продуктів в перерахунку на суху речовину. В молочному – понад 25% та не менше 14% молочних продуктів. Білий шоколад має містити не менше 20% какао-масла та понад 14% – молочних продуктів», – сказала міністр аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.
Трофімцева також наголосила, що у випадку, якщо продукт не відповідатиме вимогам, він не матиме в своїй назві слово «шоколад». У випадку невідповідності, продукт може називатися «солодкий батончик», або «глазурована цукерка».
Раніше повідомлялося, що протягом року Україна збільшила експорт шоколаду до ЄС на 35%. Європейські вимоги розповсюджуються на всі види українських шоколадних виробів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].