Українського бізнесмена Фукса не впустили до США

Українського бізнесмена Фукса не впустили до США

За словами Павла Фукса, його не впустили через неправильно заповнену анкету при отриманні візи

Українського бізнесмена Фукса не впустили до США
Фото УНІАН

Українського бізнесмена Павла Фукса при проходженні кордону затримали для бесіди співробітники міграційної служби США для з'ясування обставин, повідомляє Українська правда.

Зазначається, що після декількох годин, проведених в аеропорту, Фукс змушений був полетіти назад. Бізнесмен пояснив, що його не депортували, а не впустили через нібито неправильно заповнену анкету при отриманні візи. Рішенням цієї проблеми зараз зайняті його юристи.

Павло Фукс – бізнесмен, який народився у Харкові, потім перебрався до Москви, де прожив тривалий час і заробив капітал. За його словами, він відмовився від російського громадянства і в 2015 році отримав новий український паспорт.

Водночас, на сайті московської будівельної корпорації MOS CITY GROUP він і досі зазначений як голова ради директорів. А згідно з відкритими даними російського єдиного державного реєстру юросіб, є одним із засновників компанії. Найвідоміший проект цієї корпорації – хмарочоси «Москва-сіті».

Вперше у рейтинг найбагатших українців за версією журналу «Фокус» Павло Фукс увійшов у 2017 році – за підсумками 2016-го одразу посів 24 позицію. Його статки оцінили у $270 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті