Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Рада відкликала депутатський законопроект про Антикорупційний суд

Рада відкликала депутатський законопроект про Антикорупційний суд

Порошенко хоче внести на розгляд парламенту проект власного авторства

Рада відкликала депутатський законопроект про Антикорупційний суд
Фото Shutterstock

Верховна Рада відкликала законопроект про Антикорупційний суд авторства групи народних депутатів на чолі з нардепом «Самопоміч» Єгором Соболєвим. За таке рішення проголосували 235 народних депутатів.

Як писав Mind, днями президент України Петро Порошенко звернувся до Верховної Ради з проханням відкликати всі депутатські законопроекти щодо Антикорупційного суду, щоб мати змогу внести на розгляд парламенту проект власного авторства.

«Я сподіваюся, що Верховна Рада нарешті наступного тижня розблокує ситуацію з Антикорупційним судом, відкликавши зареєстровані законопроекти, які є неконституційними, визнані експертами Венеціанської комісії такими, що не відповідають ключовим вимогам... Наступного тижня я внесу цей законопроект на розгляд Верховної Ради, якщо Рада розблокує і дасть можливість його зареєструвати», – зазначав Порошенко.

Водночас, на думку голови Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) Джанні Букіккіо, Антикорупційний суд має бути інтегрований у судову систему України, крім того, повинні бути реформовані українські суди на всіх рівнях.

Більше про створення Антикорупційного суду читайте у матеріалі Mind «Палата чи суд: що стоїть за створенням чергових антикорупційних органів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті