Apple пояснила, чому її старі «айфони» з часом працюють повільніше

Apple пояснила, чому її старі «айфони» з часом працюють повільніше

Компанія намагається подовжити роботу літій-іонних акумуляторів, застосовуючи до них пом’якшений режим

Apple пояснила, чому її старі «айфони» з часом працюють повільніше
theyouthmagazine.com

Користувачі продукцією Apple помітили, що «айфони» старих моделей, які тривалий час перебувають у використанні, починають з часом працювати повільніше.

Американську компанію звинувачували в умисному намаганні змусити користувачів купувати нові смартфони Apple на заміну тим, що «гальмують». Однак експерти стверджують, що така високотехнологічна компанія ніколи б не пішла на цей банальний крок, до того ж їй не потрібні додаткові проблеми юридичного характеру.

Як пояснили в компанії, Apple приділяє особливу увагу згладжуванню дуже високих і швидких піків потужності, які можуть викликати проблеми зі старими акумуляторами, тому вони з часом працюють не на повну силу, повідомляє TechCrunch.

«Літій-іонні батареї різко втрачають ємність у холодних умовах і з часом гірше зберігають заряд, через що пристрої могли несподівано вимикатися для захисту електронних компонентів. Минулого року ми додали функцію пониження частоти процесора для iPhone 6, iPhone 6s і iPhone SE, щоб запобігти мимовільним відключенням. Найближчим часом вона з'явиться і на iPhone 7 з виходом оновлення iOS 11.2.», – йдеться в заяві компанії.

Слід зазначити, що система згладжування піків навантаження вмикається, тільки якщо телефон потрапляє в екстремальні умови – полежав на сонці або «замерз» на морозі. Вона не вмикається, якщо телефон працює у звичному режимі.

До того ж, це проблема не лише Apple, а й будь-яких інших пристроїв, які працюють на літій-іонних батареях, наголошують фахівці.

Тим часом експерти дослідили, як насправді бачить функція Face ID ваше обличчя в iPhone X, і зображення виявилося не надто гарним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті