Влада Саудівсьскої Аравії вимагає не менше $6 млрд за свободу Аль-Валіда

Влада Саудівсьскої Аравії вимагає не менше $6 млрд за свободу Аль-Валіда

Ця сума є найбільшою серед тих що вимагає влада за звільнення затриманих принців

Влада Саудівсьскої Аравії вимагає не менше $6 млрд за свободу Аль-Валіда
скрін з відео Reuters

Влада Саудівської Аравії вимагає не менше $6 млрд для врегулювання обвинувачень у корупції принца Аль-Валіда, якого було затримано на початку листопада. Про це з посиланням на Wall Street Journal пише Bloomberg.

Згідно з повідомленням, ця сума є найбільшою серед тих що вимагає влада за звільнення затриманих принців

Племінник короля Саудівської Аравії Аль-Валід є одним з найбагатших людей на Близькому Сході. Він володіє акціями компаній Twitter, Apple, News Corporation, Citigroup і Four Seasons. Статки 62-річного бізнесмена оцінюються в $17 млрд.

Раніше повідомлялось, що на початку листопада в Саудівській Аравії було заарештовано близько 40 політиків і бізнесменів. Неофіційно ЗМІ називають цю хвилю арештів палацовим переворотом, коли молодий наслідний принц Мохаммед розчищає собі шлях до більшої концентрації влади у своїх руках.

Більшість обвинувачених погодились передати частину своїх коштів в обмін на свободу.

Разом з цим повідомлялось, що саудівський принц Мітаб бен Абдалла був звільнений з-під варти після того, як погодився заплатити понад $1 млрд.

Детальніше про хвилю арештів в Саудівській Аравії читайте в матеріалі Mind «Гра престолів» навпаки: Саудівська Аравія увійшла в епоху політичних потрясінь.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло