НБУ повернув Ярославському на доопрацювання документи щодо покупки Промінвестбанку

НБУ повернув Ярославському на доопрацювання документи щодо покупки Промінвестбанку

Причиною повернення стала некомплектність пакету документів

НБУ повернув Ярославському на доопрацювання документи щодо покупки Промінвестбанку
фото УНІАН

Національний банк (НБУ) повернув бізнесмену Олександру Ярославському пакет документів щодо узгодження купівлі Промінвестбанку на доопрацювання через некомплектність, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що в разі доукомплектації пакету документів інвестор вдруге зможе їх подати до НБУ.

Як писав Mind, глава Внєшекономбанку (ВЕБ) Сергій Горьков спростував повідомлення ЗМІ про продаж українського Промінвестбанку бізнесмену Олександру Ярославському. Водночас НБУ отримав від українця документи для узгодження покупки 99,7% Промінвестбанку у російського ВЕБу.

Горьков додав, що для Внєшекономбанку важливо вийти з українського ринку, робота в цьому напрямку триває.

Водночас Україна 23 березня ввела санкції терміном на рік проти всіх п'яти працюючих в Україні структур російських держбанків, що працюють в Україні: українських «Сбєрбанку» і ВТБ, «БМ Банку» («внучки» ВТБ), Промінвестбанку («дочки» ВЕБу) і VS Bank («внучки» «Сбєрбанку»). Їм заборонені будь-які фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, зокрема материнських структур.

Промінвестбанк заснований в 1992 році. ВЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року банк займав 13-е місце за розміром активів (22,426 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Нагадаємо, Mind склав рейтинг банків, що працюють в Україні, за осінь-2017, проаналізувавши фінансову стійкість, платіжну дисципліну та ризики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті