Росія може ввести податок на майнінг

Росія може ввести податок на майнінг

Мінфін РФ планує ввести податок за аналогією з юрособами та ІП

Росія може ввести податок на майнінг
Фото: pixabay.com

Міністерство фінансів РФ збирається обкласти майнерів податком за аналогією з індивідуальними підприємцями (ІП) і юридичними особами, повідомляє Європейська правда.

Так, на думку Мінфіну РФ, майнінг – це підприємницька діяльність, відповідно, займатися їй можуть або індивідуальні підприємці, або юридичні особи.

Як зазначається, за планами міністерства вид оподаткування буде визначатися в залежності від організаційно-правової форми.

«Якщо людина – ІП, значить один податок, якщо юрособа – інший», – йдеться в повідомленні з посиланням на замміністра фінансів РФ Олексія Моїсеєва.

Федеральна податкова служба (ФПС) буде відстежувати незаконний майнінг: «Зрозуміло, якщо на рахунок людини як фізособи постійно приходять якісь доходи, звичайно, ФПС цим дуже швидко зацікавиться».

Відзначається також, що мінімального порогу обсягу майнінга, починаючи з якого ця діяльність буде обкладатися податком, встановлювати не передбачається.

Як писав Mind, Мінфін РФ пропонує обмежити залучення коштів через перше розміщення криптовалют (ICO) 1 млрд рублів, що передбачено у відповідному законопроекті міністерства. Також планується, що фінальна версія законопроекту про регулювання криптовалют у Росії буде представлена до середини 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло