Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
ЦВК РФ відзначає рекордне число бажаючих стати президентом

ЦВК РФ відзначає рекордне число бажаючих стати президентом

У ЦВК пояснюють цей факт зменшенням кількості підписів, які потрібно надавати під час реєстрації кандидата

ЦВК РФ відзначає рекордне число бажаючих стати президентом
фото Shutterstock

Центральна виборча комісія (ЦИК) Росії на кінець грудня отримала близько 60 повідомлень щодо проведення заходів, пов'язаних з висуненням кандидатів на пост президента РФ, 21 з них надійшло від партій, один претендент на пост президента Росії вже офіційно зареєстрований – це кандидат від ЛДПР Володимир Вольфович Жириновський, повідомляють РІА «Новини».

«За останні роки таке число кандидатів дійсно вперше. Мабуть, це пов'язано з тим, що потрібно надавати меншу кількість підписів. По-друге, взагалі збільшився перелік партій в порівнянні з минулими виборами. І багато хто вирішив заявити про себе і брати участь в президентських виборах», – йдеться у матеріалі агентства із посиланням на члена Центрвиборчкому Євгена Шевченко.

Крім того, у ЦВК РФ повідомляють що, після опівночі 7 січня буде зрозуміла, загальна кількість претендентів-самовисуванців, а після півночі 12 січня – скільки претендентів від партій.

Так, всі необхідні документи для реєстрації і самовисуванці, і представники від політичних партій повинні представити до 18:00 (за Москвою) до 31 січня. Як зазначається, у Центрвиборчкому є після цього десять днів, щоб прийняти рішення про реєстрацію.

Як писав Mind, Центрвиборчком Росії пропонує відмовити опозиціонеру Олексію Навальному у реєстрації ініціативної групи, яка висунула його, як кандидата на посаду президента РФ, через наявність у нього непогашеної судимості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті