Ахметов оскаржуватиме заморозку своїх $820 млн

Ахметов оскаржуватиме заморозку своїх $820 млн

Представники СКМ стверджують, що група ні прямо, ні опосередковано не брала участі в приватизації «Укртелекому»

Ахметов оскаржуватиме заморозку своїх $820 млн
Фото УНІАН

Група СКМ Ріната Ахметова заявила про наміри оскаржуватиме рішення суду на Кіпрі про заморожування активів на суму $820 мільйонів. Про це йдеться в заяві СКМ, передає «Радіо Свобода».

У ній повідомляється, що компанія групи СКМ опосередковано придбала акції «Укртелекому у Raga Establishment Limited (тоді називалася EPIC Telecom Invest Limited) в 2013 році, через 2 роки після приватизації «Укртелекому».

«Ми отримали інформацію про попереднє визначення суду на Кіпрі щодо деяких компаній групи СКМ за позовом компанії Raga Establishment Limited. Ми категорично не згодні з цим визначенням, і воно буде нами оскаржено. Компанії групи СКМ будуть також активно захищатися в судах проти безпідставного позову компанії Raga Establishment Limited, в рамках якого було винесено ухвалу», – пишуть представники групи.

Її представники стверджують, що група СКМ ні прямо, ні опосередковано не брала участі в приватизації «Укртелекому» в 2011 році.

Нагадаємо, що окружний суд Нікосії 27 грудня ухвалив наказ заморозити активи бізнесмена Ріната Ахметова на суму $820 млн у справі «Укртелекому».

Замороження активів сталося за позовом компанії Raga Establishment, яка належить колишньому голові правління Родовід Банку Денису Горбуненку. Raga продала «Укртелеком» Ахметову в 2013 році за $860 млн, але бізнесмен нібито вніс тільки $100 млн авансу і припинив платежі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті