mind
У Facebook зміниться стрічка новин

У Facebook зміниться стрічка новин

Незабаром у стрічці частіше відображатимуться дописи друзів, а повідомлень від ЗМІ та компаній буде менше

У Facebook зміниться стрічка новин
фото з pixabay.com

Засновник Facebook Марк Цукерберг повідомив, що незабаром у стрічці новин соціальної мережі буде змінено алгоритм, і користувачі частіше бачитимуть дописи своїх друзів, а не пости ЗМІ та компаній. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Один з наших головних пріоритетів на 2018 рік  – зробити так, щоб увесь витрачений на Facebook час був гарно витраченим часом, – написав він. – Ми створили Facebook, щоб допомогти людям завжди залишатись на зв’язку та зблизити людей».

Цукерберг зазначив, що останнім часом суспільний контент, а саме повідомлення від компаній, брендів та ЗМІ, витісняє ті приватні моменти, які змушують нас більше спілкуватись один з одним.

Дослідження показали, що коли люди спілкуються через соціальні мережі, зростає їхній рівень благополуччя, декому це дає змогу відчути себе пов’язаними з іншими, а декому – менш одинокими. Це співвідноситься з довгостроковими мірами щастя та здоров’я.

«..Ви побачите менше публічного контенту, такого як дописи від компаній, брендів та ЗМІ. І суспільний контент незабаром відбиратиметься за тим самим стандартом – він має сприяти взаємодії між людьми», – зазначив Цукерберг.

Він очікує, що завдяки таким змінами «час, який ви витратите на Facebook, буде більш цінним. І якщо ми зробимо все правильно, я вважаю, це буде добре для нашого суспільства та нашого бізнесу в довгостроковій перспективі». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті