mind
Україна започаткувала роботу 10 нових візових центрів за кордоном

Україна започаткувала роботу 10 нових візових центрів за кордоном

Візові центри відкриються, зокрема, в Анголі, Єгипті, Індії, Китаї, Лівані, Марокко, Нігерії, Тунісі

Департамент консульської служби МЗС України повідомляє про відкриття з 15 січня 2018 року 10 нових візових центрів за кордоном, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну. Про це йдеться на сторінці департаменту у Facebook.

Як зазначається, візові центри відкриваються в Анголі (м. Луанда), Єгипті (м. Каїр), Індії (м. Делі), Китаї (мм. Пекін, Гуанчжоу та Шанхай), Лівані (м. Бейрут), Марокко (м. Рабат), Нігерії (м. Абуджа), Тунісі (м. Туніс) та функціонуватимуть у тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України в цих державах.

Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування в залах підвищеного комфорту).

Крім того, в повідомленні зазначається, що на центри покладається лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України.

Реалізація цього новітнього для України проекту стала можливою завдяки спільним зусиллям МЗС та світового лідера в цій галузі компанії VF Worldwide Holdings Ltd. з метою підвищення рівня консульського обслуговування відвідувачів нашої держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті