Рада дозволила іноземним збройним силам брати участь у багатонаціональних військових навчаннях в Україні
За проголосувало 235 народних депутатів

Верховна рада України прийняла законопроект про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях (№7428). «За» проголосувало 235 народних депутатів.
«Прийняття Закону України «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі в багатонаціональних навчаннях» забезпечить виконання завдань у галузі безпеки і оборони в загальному контексті реалізації пріоритетного зовнішньополітичного курсу держави, підвищить ефективність реалізації національних програм щодо розвитку власних збройних сил, а також надасть можливість збільшити фінансові надходження до національної економіки за рахунок надання відповідних товарів (робіт, послуг) для підрозділів інших держав», – йдеться в пояснювальній записці.
Відтепер в Україні планується провести багатонаціональні навчання з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2018», українсько-американські навчання «Сі Бриз – 2018», багатонаціональні навчання «Світла Лавина – 2018», багатонаціональні навчання «Чисте небо – 2018» та українсько-румунське навчання «Ріверіан – 2018».
Навчання пройдуть в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в с.Старичі Яворівського району Львівської області протягом року. В них братиме участь близько 13 000 військовослужбовців.
#Рада8 прийняла #ЗП7428 щодо допуску підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях pic.twitter.com/n4S2BfCzIY
– Верховна Рада України (@verkhovna_rada) 18 січня 2018 р.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].