Nokia допоможе впроваджувати 5G в Японії

Nokia допоможе впроваджувати 5G в Японії

Компанія постачатиме бездротові станції 5G для японського телекомунікаційного оператора, який обслуговує майже половину абонентів країни

Nokia допоможе впроваджувати 5G в Японії
фото Shutterstock

Фінська компанія Nokia повідомила, що сьогодні підписала першу велику угоду щодо постачання нових бездротових станцій 5G для японського телекомунікаційного оператора NTT DoCoMo, який обслуговує майже половину мобільних абонентів країни. Про це повідомляє Reuters.

Контракт відзначає першу велику угоду Nokia для свого флагманського обладнання мобільної базової станції на основі офіційних глобальних стандартів New Radio (NR) для бездротових мереж 5-го покоління, які завершились лише в грудні 2017 року.

Фінансові умови угоди не розголошуються.

Згідно з умовами угоди, DoCoMo мають почати надавати послугу мережі 5G до 2020 року, до початку Олімпійських Ігор, зазначили в Nokia.

Компанія Nokia, найбільший постачальник DoCoMo в мережах 3G та 4G, працює з японським оператором принаймні з 2014 року. Обладнання 5G обіцяє більш високу швидкість передачі даних та більшу пропускну здатність та швидший час відгуку.

Нове обладнання також обіцяє дозволити DoCoMo надавати нові послуги для автономної роботи, промислової автоматизації та розумних будинків, забезпечуючи бездротові зв’язки з мільйонами або навіть мільярдами бездротових датчиків. Nokia заявила, що працюватиме з DoCoMo для забезпечення плавного переходу від існуючих мереж 4G.

Організація 3GPP (Проект партнерства 3-го покоління), яка відповідає за установку стандарту, обнародувала фінальну специфікацію 5G. Робота над наступним стандартом зв’язку почнеться у червні 2018 року.

Китай готується впровадити наступне покоління мобільного зв’язку – 5G, яке дозволяє завантажити 6-гігабайтний файл за менш ніж 2 секунди, до 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло