Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Фінансовий план «Нафтогазу» не передбачає можливості закупівлі російського газу

Фінансовий план «Нафтогазу» не передбачає можливості закупівлі російського газу

Уряд планує звести до нуля імпорт газу за рахунок нарощування видобутку газу ПАТ«Укргазвидобування»

Фінансовий план «Нафтогазу» не передбачає можливості закупівлі російського газу
Фото УНІАН

Фінансовий план НАК «Нафтогаз України» не враховує можливості закупівлі газу в російського «Газпрому». Про це з посиланням на слова міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика пише Інтерфакс-Україна.

«З приводу заяви керівника «Нафтогазу» про можливість закупівлі газу в РФ... Пункт перший: НАК «Нафтогаз України» не перебуває в сфері управління Міненерговугілля. Пункт другий: керівник НАК жодним чином не синхронізував свою заяву з міністерством, що формує державну політику. Пункт третій: уряд, затверджуючи фінансовий план «Нафтогазу», ніяк не розглядав можливість закупівлі російського газу», – сказав він.

Разом з цим Насалик повідомив, що уряд планує звести до нуля будь-який імпорт газу за рахунок нарощування видобутку газу ПАТ «Укргазвидобування».

Раніше повідомлялося, що цього року Україна відновить імпорт російського газу: «ціна газу від російської компанії «Газпром», відповідно до зобов'язань за рішенням Стокгольмського арбітражу, є привабливою», – зазначив голова Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Про наслідок останнього рішення арбітражу щодо спору «Нафтогазу» з «Газпромом» можна прочитати в матеріалі Mind «Рішення Стокгольмського арбітражу: як Україну витискають із газового ринку ЄС» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті